butelkowa zieleń

Butelkowa zieleń – pomysł na stylizacje z okularami przeciwsłonecznymi

Butelkowa zieleń czyli jaka

Kolor ma bardzo duży wpływ na to jak odbieramy otaczającą nas przestrzeń. Będzie to tutaj wynikało z faktu, że postrzegamy świat poprzez zmysły, a zmysł wzroku będzie tutaj odgrywał znaczącą rolę. Jeśli zatem wiemy, że kolor ma tak duże znaczenie możemy zacząć obserwować wiele rzeczy. Mowa tutaj nie tylko o kolorach wnętrz, które będą miały dominujący wpływ na to jak wszystko wygląda, ale także o kolorystyce ubrań czy dodatków.

Wbrew pozorom nawet kolor okularów przeciwsłonecznych ma znaczenie. Co ważne, nie będzie tutaj tylko i wyłącznie chodziło o kolor szkieł, ale także o kolor oprawek. Butelkowa zieleń to jeden z tych kolorów, który w praktyce nie jest wcale tak często spotykany jeśli chodzi o akcesoria. Tego typu kolor ma to do siebie, że z jednej strony jest bardzo wyrazisty, a z drugiej jest jednak kolorem nieco przygaszonym. Butelkowa zieleń w okularach przeciwsłonecznych najlepiej będzie się  sprawdzać w przypadku szkieł, ale oprawki także mogą wyglądać tutaj ciekawie. Jakie stylizacje będą tutaj najlepsze jeśli chodzi o butelkową zieleń w okularach?

Ciekawe pomysły na stylizacje

Butelkowa zieleń jest kolorem na tyle specyficznym, że nie pasuje jednak do wszystkiego. Mowa tutaj przede wszystkim o fakcie, że tego typu butelkowo zielony odcień nie będzie wyglądał dobrze w otoczeniu ciemnych brązów, bezy czy nijakiej szarości. Butelkowa zieleń wymaga jednak dosyć specjalnej oprawy i warto zdawać sobie z tego sprawę. Będzie tutaj chodziło głównie o fakt, że albo będziemy się musieli skupić na jasnych kolorach, takich bardziej naturalnych albo będziemy musieli wybrać kolory żywe.

zielone szkłoMimo, że okulary przeciwsłoneczne nie są aż tak bardzo dużym elementem stylizacji, to mogą się one jednak dosyć bardzo rzucać w oczy. Chodzi tutaj głównie o fakt, że tego typu dodatek to jednak element, który często rzuca się w oczy jako pierwszy. Będzie tutaj przede wszystkim chodziło o fakt, że spotykając kogoś na ulicy czy w innym miejscu patrzymy na twarz. Butelkowa zieleń oprawek okularów powinna być zatem umiejętnie zestawiona z resztą naszej stylizacji. Nie chcemy się przecież przebrać za kogoś kim nie jesteśmy. Pamiętajmy także o tym jak duże znaczenie ma tutaj także to jak nosimy tego typu okulary. Jako, że butelkowa zieleń to jednak dosyć charakterystyczny kolor powinniśmy jednak zwraca uwagę na to z czym jest zestawiony, czy służy tylko do przyciągnięcia uwago do danego modelu czy może jednak będzie tutaj chodziło o coś więcej. Nie zapominajmy, że są to kwestie które maja tutaj bardzo duże znaczenie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *