Okulary ray-ban

Okulary Ray-Ban

Czy stylizacja jest ważna

Dzisiejszy świat to świat w dużej mierze oparty na obrazie. Otaczające nas zewsząd ekrany komputerów, tabletów, smartphonów czy ulicznych bilbordów to codzienność. Obraz jest najmocniej odbieranym przekazem i jednocześnie najłatwiejszym. Obraz nie potrzebuje czasu, aby mieć wpływ na odbiorcę. Obraz to natychmiastowość, które jest tak ceniona w dzisiejszych czasach. Szybkość przepływu informacji i specyfika współczesnych mediów wymaga skupienia na teraźniejszości i danej chwili. Potęga obrazu jest zatem wielka i w najbliższej przyszłości nie zapowiada się aby ten stan rzeczy miał ulec zmianie. Obraz to jednak nie tylko media wirtualne i rzeczywistość internetowa. Obraz to także codzienność, która możemy obserwować na ulicach naszych miasta, na co dzień.

Z powyższej specyfiki wynika, że uliczna stylizacja ma także wielką moc i odgrywa znaczną rolę w codziennym życiu. Dodatkowo natychmiastowość mediów i łatwość w tworzeniu treści powoduje, że stylizacja na co dzień nie może być byle jaka i nudna. Idąc rano do pracy czy spotykając się ze znajomymi wystawiamy się na widok publiczny a przez to zgadzamy na rozpowszechnienie naszego wizerunku. Stylizacja  wpływa na to jak ludzie nas widzą i odbierają. Obraz to silny przekaz a więc nasz ubiór ma ogromne znaczenia na funkcjonowanie w dzisiejszym świecie. Najważniejszą cechą właściwej stylizacji jest pozostanie sobą. Nigdy nie należy się przebierać i udawać kogoś kim się nie jest. Przebranie zawsze będzie powodowało dyskomfort a co za tym idzie spowoduje zafałszowany odbiór naszej osoby. Nie ma reguł właściwej stylizacji, są jednak takie jej elementy, które przez swoją ponadczasowość mogą sprawić, że nasz obraz będzie atrakcyjny i przyciągnie uwagę innych.

Okulary Ray-Ban – element ponadczasowy

Jednym z takich ponadczasowych elementów stylizacji są na pewno okulary przeciwsłoneczne. Nie chodzi tutaj jednak o byle jakie okulary kupione na lokalnym rynku lub w czasie wakacji na ulicznym stoisku. Aby okulary przeciwsłoneczne faktycznie spełniały swoją rolę muszą charakteryzować się wysoką jakością i stylem. Ciekawą propozycją są okulary Ray-Ban. Okulary Ray-Ban to marka, obecna na rynku od późnych lat 30tych XX wieku. To firma, które od początku specjalizuje się  w produkcji wysokiej klasy okularów przeciwsłonecznych. Okulary firmy Ray-Ban oferują wiele różnych modeli, które na stałe znalazły się w kanonie mody i popkultury. Klasyczne modele jak aviatory czy wayfarery to intersujące elementy, które mogą wpasować się do każdej stylizacji i które z pewnością sprawią, że każda stylizacja będzie ciekawa i ponadczasowa.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *