Oprawki Prada

Oprawki Prada

Dom mody Prada i jego nietuzinkowe propozycje – oprawki Prada

Prada to marka ceniona na całym świecie. Ceniona przez konkurencję, magazyny modowe, największe gwiazdy kina i sceny muzycznej, ale również wszystkich tych, którzy lubią ubrania i dodatki wysokiej jakości, a do tego w dobrym guście. Do takich dodatków z pewnością można zaliczyć oprawki Prada.

Fenomen popularności marki Prada

Dom mody Prada na przestrzeni lat

Nie wszyscy wiedzą, że początkowo zamiarem założyciela domu mody Prada wcale nie było projektowanie i szycie odzieży, a jedynie damskich toreb. To na tym zamierzano się skupić i z tego czerpać zyski. Jednak od 1913 roku, w którym to Mario Prada założył włoski dom mody, wiele się zmieniło. Zmieniła się nie tylko moda, ale też sytuacja polityczna na świecie i układ sił w Europie. Znacznie poprawił się poziom życia Europejczyków i wzrosło zapotrzebowanie na rozmaite ubrania. Poza tym zmieniło się kierownictwo domu mody Prada.

Projekty dla wszystkich i realizacje pomysłów indywidualnych

pradaNa przestrzeni lat we Włoszech powstało wiele domów mody i część z nich ciągle znajduje się na szczycie popularności. Prada jest jednym z nich. Od lat uznawana jest za markę luksusową, elegancką, a przy tym innowatorską i oryginalną. Projektowana odzież nie zalega na półkach w oczekiwaniu na lepsze czasy. To samo dotyczy dodatków. Paski, torebki czy okulary (a nawet same oprawki Prada) cieszą się niegasnącą popularnością.

Oczywiście Prada poza kolekcją seryjną, dostępną dla wszystkich i sprzedawaną w sklepach, realizuje również zamówienia indywidualne. Szyje m.in. suknie wieczorowe na wiele gale, takie jak rozdanie Oskarów. Oczywiście na tak szykowne i drogie kreacje mogą pozwolić sobie jednie gwiazdy, ale na oprawki Prada (zamów np. na tej stronie) stać już dziś naprawdę wiele osób, które nie mają absolutnie nic wspólnego z show biznesem.

Oprawki Prada i ich krótka charakterystyka

Oprawki Prada, podobnie jak i ubrania tej marki, są niewątpliwie eleganckie i szykowne, a zarazem nowatorskie, oryginale, zaskakujące. Prada to zarówno pastelowe, delikatne kolory, które kojarzymy z delikatnością i kobiecością, jak i intensywne barwy, dzięki którym można podkreślić swój charakter. Okulary marki Prada to ponadczasowość i uniwersalność, a zarazem wyrazistość i nietuzinkowość. To ostatnie wyraża się przede wszystkim poprzez printy, takie jak wzór w panterkę.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *