Modne okulary 2018

Modne okulary 2018

Modne okulary 2018 – propozycje warte uwagi

Ubiegły rok nie był przełomowy, jeśli chodzi o sytuację na rynku optycznym. Klasyczne wzory i kolory uwielbiane są od lat i nic nie wskazuje na to, by zostały wyparte oprawkami w dziwnych kształtach i odważnych barwach. Co oczywiście nie oznacza, że w sklepach brakuje nowoczesnych rozwiązań. W dzisiejszym artykule skupimy się właśnie na oryginalnych modelach okularów. Modne okulary 2018  to, obok klasycznych wzorów, właśnie takie niekonwencjonalne rozwiązania.

Modne okulary 2018: szałowa kolorystyka oprawek

Mocne, wyraziste kolory doskonale wyglądają nie tylko latem, ale również zimą. Kolorowy akcent w postaci barwnych oprawek zdecydowanie poprawia samopoczucie wszystkim tym, którzy zmuszeni są do spaceru po szaro-burych ulicach.

Szczególnie dobrze wyglądają neonowe okulary. Do najmodniejszych neonowych barw zaliczyć można limonkę, żółć, soczystą zieleń, kolor różowy i fiolet.

Modne okulary 2018: lustrzane soczewki

Okulary lustrzanki zyskały popularność w roku ubiegłym i wszystko wskazuje na to, że rok 2018 także będzie dla nich łaskawy. Lustrzane szkła nie tylko doskonale chronią wzrok, ale również pozwalają ukryć zmęczone oczy, cienie czy opuchliznę. Gdy założymy lustrzanki, absolutnie nikt nie zobaczy naszych oczu, a co najwyżej własne odbicie.

Lustrzane okulary wyglądają doskonale szczególnie w połączeniu z wakacyjną, swobodną stylizacją. Błyszczące soczewki występują w szerokiej gamie kolorystycznej, ale do najchętniej wybieranych należą okulary z lustrzaną soczewką w kolorze srebrnym, pomarańczowym i niebieskim. Modne okulary 2018 w takich kolorach znajdziesz na eyemastres.pl.

Modne okulary 2018: oryginalne oprawki

Klasyczne oprawki zawsze będą w modzie, dlatego warto wzbogacić swoją kolekcję o przynajmniej jedną taką parę. Jeśli jednak od czasu do czasu mamy ochotę zaszaleć, możemy zainwestować w oryginalne oprawki. Wyjątkowo masywne, kwadratowe ramki na pewno przykują wzrok każdego przechodnia. Podobnie jak materiały, z których zostały wykonane (np. drewno). Oczywiście drewniane okulary od dawna są obecne na rynku optycznym, jednak w praktyce niewiele osób decyduje się na ich zakup.

Ciekawy rozwiązaniem są także oprawki rozbudowane o elementy takie jak skrzydła, rzęsy, daszki nad soczewkami itd. Tego typu motywy rzadko możemy spotkać na polskich ulicach, ale jeśli się pojawiają, to wzbudzają niemałe zainteresowanie.

Łagodniejszą formą „oryginalności” są zdobienia. Ozdoby z pereł, diamencików, kawałków metalu, ale również żłobienia wykonane w oprawkach sprawiają, że nawet najzwyklejsze, klasyczne ramki zyskują niepowtarzalny wygląd.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *