Okulary gwiazd

Okulary gwiazd

Dopełnienie modnej stylizacji – okulary gwiazd

Gwiazdy uwielbiają okulary. Modne oprawki i przyciemniane szkła pomagają tworzyć image, ale także chronią twarz przed wścibskimi spojrzeniami wszędobylskich paparazzi. Okulary gwiazd to zwykle modele najpopularniejszych producentów światowego rynku optycznego.

Gwiazdy i celebryci kochają okulary

Gwiazda gwieździe nierówna. Niektórzy mianem gwiazdy określają wyłącznie tych, którzy osiągnęli wiele w dziedzinie muzyki, aktorstwa czy sztuki. Dla innych gwiazdą jest każdy celebryta, często znany wyłącznie z tego, że jest znany. Rzeczywiście, nie wszystkich można wrzucić do jednego worka, choć niekiedy się próbuje. Gwiazdy wielkiego formatu i celebrytów łączy to, że pojawiają się na okładkach kolorowych magazynów oraz to, że stać ich na markowe ubrania i dodatki. Modnym dodatkiem śmiało można nazwać okulary gwiazd.

Okulary chronią zmęczone spojrzenie

Gwiazdy, tak jak każdy z nas, mają prawo do gorszego dnia, gorszego samopoczucia. Niestety paparazzi często im to prawo odbierają i doszukują się mankamentów urody. Zniszczone cera, zmęczone, niezbyt trzeźwe spojrzenie, brak makijażu – wszystko to jest dziś tematem rozważań w sieci. Wyjścia są trzy – albo należy wychodzić z domu jedynie w wydaniu scenicznym, albo nie przejmować się treściami publikowanymi w sieci, albo też starać się zasłonić czymś twarz w trakcie prywatnych wyjść. Doskonale sprawdzą się tu czapki, szale, bluzy z kapturem i oczywiście okulary.

Okulary gwiazd sposobem na modny image

Większość gwiazd posiada wiele par markowych okularów i zmienia je w zależności od okazji czy stroju. Powstaje wtedy modna, jednorazowa stylizacja, bo przecież w świecie show biznesu nie wypada dwa razy założyć tej samej kreacji. Są jednak i takie gwiazdy, które o wiele mocnej kojarzą się z okularami przeciwsłonecznymi, bowiem widnieją one na ich nosie niemal przez cały czas. Nie trzeba szukać długo – na naszym podwórku szczególnie mocno wyróżnia się wizerunek Grzegorza Skawińskiego, aktualnie wokalisty grupy Kombi. A poza granicami naszego kraju? Chyba wszyscy kojarzymy Johna Lennona i jego lenonki czy też Karla Lagerfelda, który nie rozstaje się z ciemnymi szkłami. Na uwagę (nie tylko z powodu okularów) zasługuje również Woody Allen.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *